Jsme přední evropský broker se špičkovou investiční aplikací

pobočky ve více než 13 zemích, včetně Velké Británie, Německa, Francie, Chile a dalších.

PŘEJÍT NA VOLNÉ POZICE

1-Nov-24-2023-09-24-36-0250-AM

Více než 1000+ zaměstnanců

po celém světě. Neustále rosteme a hledáme mladé a ambiciózní lidi.

3-4

Více než 400+ lidí v IT

vytváří a vyvíjí naše aplikace. Pracujeme v duchu agilního přístupu v týmech zaměřených na kontinuální vývoj.

2-Nov-24-2023-09-24-36-0176-AM

Více než 6000+ instrumentů

dostupných v investiční platformě XTB. Pro snažší diverzifikaci portfolia.

Naším stěžejním produktem je platforma xStation

Je k dispozici ve verzi pro prohlížeče i jako mobilní aplikace.

Je navržena tak, aby vyhovovala dovednostem zkušených i začínajících obchodníků a investorů.

Proč se přidat do týmu?

Jsme skvělý a fungující tým. Máme jasně rozdělené role a navzájem víme, jakou práci kdo dělá. U nás se nestane, že nevíte, jak vypadá kolega z jiného oddělení. Když potřebujete, prostě zajdete vedle do kanceláře a řešíte situaci na místě. A všichni si tykáme (i s ředitelem). Pracujeme prostě v přátelském kolektivu.

Za vykonanou práci se vám náležitě odměníme. Nejen, že získáte nové znalosti, zkušenosti a mentoring v oblasti finančních trhů, ale každý obdrží kartu Multisport na sportovní aktivity a stravenkovou kartu na nákupy, po celou pracovní dobu je k dispozici občerstvení v podobě nápojů a teplé kávy. Pořádáme firemní akce a večírky. A to není všechno! Za bezvadně vykonanou práci náleží bonus v podobě měsíčních a ročních odměn.

Můžete se spolehnout, že na práci budete mít dostatek místa i klidu. Cesta do práce už nemůže být snadnější. Sídlíme v moderních kancelářích DOCK IN jen 3 minuty chůze od metra a tramvajové zastávky Palmovka nebo Libeňský most.

XTB

Jsme světový broker, který umožňuje prostřednictvím nejlepších obchodních platforem obchodovat více než 6000 finančních instrumentů. Samozřejmostí jsou moderní informační systémy, rychlost obchodních transakcí a osobní přístup ke klientům.

Postupujte s námi o kousek výš

Hned od začátku se vám budeme věnovat a zaškolíme, jak je třeba. Znalosti a zkušenosti si během působení v XTB rozšíříte o nové, to je jistá věc. Jak uchopíte možnost kariérního růstu, však záleží na vašem rozhodnutí.

Vaše nápady nás skutečně zajímají

Jsme otevřeni dobrým nápadům od kohokoliv, ať už se jedná o juniorskou pozici nebo vedoucího oddělení. Jednání mezi vedením pobočky a vedením společnosti je na přímé úrovni a díky tomu je získání souhlasu, oproti velkým korporacím, mnohem rychlejší.

Zažívejte úspěch s námi

Dobré jméno a získaná ocenění jsou výsledkem dlouholeté a skvěle odvedené práce lidí – zaměstnanců, partnerů a vedení XTB. Přidejte se k nám, ať zažijete ten skvělý pocit, že jste se podíleli na úspěchu firmy a spokojenosti našich klientů.

Aktuálně otevřené pracovní příležitosti

Jsme XTB – globální fintech, který hledá zkušeného specialistu na sociální média. Pokud máte zkušenosti se správou profilů na Instagramu a Facebooku, plynně ovládáte YouTube, baví Vás TikTok, Twitter nebo LinkedIn a zároveň máte zájem o svět financí – tohle místo je šité na míru právě Vám!

Kromě správy SoMe tato pozice zahrnuje i Influencer Marketing (s uznávanými influencery a youtubery z České republiky a Slovenska, stejně jako s dalšími lídry finančního sektoru) a práci na globálních i místních digitálních marketingových kampaních.

CO BUDE NÁPLNÍ TVÉ PRÁCE?

Správa sociálních médií a kampaní:

  • Rozvoj aktivit v oblasti sociálních médií a influencer marketingu pro český a slovenský trh ve fintech prostředí.
  • Úzká spolupráce s globálními týmy, jako jsou: tým sociálních sítí, design, partnership, content a performance, a lokálními týmy, jako jsou analytici a partnership manažeři.
  • Přímá podřízenost vedoucímu marketingu a regionálnímu marketingovému manažerovi regionu.
  • Vytváření a implementace lokální SoMe marketingové strategie v souladu s regulačními požadavky a požadavky na dodržování předpisů (s podporou právního oddělení).
  • Úzká spolupráce s partnery a influencery.
  • Adaptace a publikování globálně vytvořeného obsahu sociálních médií z angličtiny do češtiny.
  • Vytváření lokálního obsahu pro české a slovenské kanály XTB na sociálních sítích, včetně copywritingu, grafiky, videí a editace.
  • Spolupráce s týmem designérů při vytváření nejvhodnějších vizuálů a videí pro aktivity v sociálních médiích.
  • Používání softwaru Figma, Veed.io a/nebo Adobe k tvorbě, úpravě nebo editaci obsahu (v případě potřeby bude poskytnuto školení Figma).
  • Plánování, vytváření a realizace místních digitálních marketingových kampaní s cíli, jako je generování potenciálních zákazníků, povědomí o značce, povědomí o nabídce a zapojení.
  • Řízení a koordinace aktivit na YouTube a krátkého video obsahu s místními analytiky (plánování obsahu, úprava šablon, publikování, střih, nahrávání).
  • Vytváření obsahu při různých příležitostech, jako jsou tržní a jiné události, s využitím hardwaru a softwaru společnosti.
  • Analýza sociálních médií (pomocí analytických nástrojů SoMe), sledování a měření výkonu a vyvozování závěrů a doporučení.
  • Reportování sociálních médií (pomocí nástroje pro reportování).
  • Doporučování nových aktivit, formátů a testů na základě trendů a osvědčených postupů v oblasti sociálních médií.

Influencer marketing:

  • Vyhledávání potenciálních influencerů na sociálních sítích pro spolupráci na českém a slovenském trhu.
  • Udržování vztahů a řízení spolupráce s vlivnými osobnostmi sociálních médií.
  • Vykazování výsledků aktivit influencerů.

Content marketing:

  • Spolupráce s lokálním a globálními týmem na tvorbě a/nebo úpravě lokálních landing page a newsletterů pomocí Hubspotu.
  • Samostatná tvorba landing page a newsletteru na základě potřeb lokálních kampaní.

Co hledáme:

  • Více než rok zkušeností se správou profilů na sociálních sítích, jako jsou Instagram, YouTube a Facebook. TikTok a/nebo Twitter jsou výhodou.
  • Znalost platforem pro správu sociálních médií.
  • Základní znalosti o performance (social media ads).
  • Znalost finančního trhu, zejména investování a obchodování, a znalost produktů, jako jsou CFD, je velkou výhodou.
  • Samostatnost, týmová práce, proaktivita, pečlivost, dobré řízení času a stanovení priorit.
  • Perfektní znalost českého jazyka.
  • Vynikající psací dovednosti v češtině.
  • Angličtina na úrovni B1 nebo vyšší a schopnost plynule komunikovat či prezentovat v angličtině.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Mezinárodní prostředí jedné z největších fintech společností ve střední Evropě.
  • Zázemí nových a reprezentativních kanceláří v Praze (areál DOCK).
  • Přátelská atmosféra a mentoring.
  • Jazykové kurzy a školení.
  • Atraktivní finanční ohodnocení + roční bonusy.
  • Firemní benefity (stravenky až do výše 3000 Kč, Multisport, firemní akce, 3 sick days, po dvou letech dovolená navíc).
  • MacBook a iPhone pro pracovní účely.
  • Hybridní pracovní doba (možnost až tří dnů práce v rámci home office týdně).

Pokud máte zájem stát se součástí týmu XTB, neváhejte nám zaslat svůj životopis na e-mail: hr@xtb.cz.
Vaše osobní údaje budou uloženy po dobu trvání výběrového řízení a poté zcela smazány.

Jsme XTB – globální fintech, který hledá spolehlivého člověka, který se připojí k našemu týmu na pozici Accounts Assistant.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Účtování bankovních klientských výpisů
  • Udržování klientských dat
  • Rekonciliace bankovních transakcí s klientským transakčním systémem
  • Podpora účetního oddělení dle požadavků

POŽADOVANÉ DOVEDNOSTI:

  • Zájem o oblast účetnictví a snaha rozvíjet své znalosti v tomto oboru
  • Schopnost efektivní komunikace
  • Pečlivost a smysl pro detail
  • Znalost práce v excelu
  • Pracovní morálka a spolehlivost
  • Předchozí zkušenosti v oblasti účetnictví jsou výhodou, ale ne podmínkou

Tato pozice nabízí flexibilní pracovní dobu na základě dohody o pracovní činnosti. Počet pracovních hodin bude individuálně dohodnut v souladu s potřebami společnosti a možnostmi kandidáta.

  • Celkový počet odpracovaných hodin nepřekročí 80 h/měsíčně.
  • Hodinová sazba 300 Kč/hodina.

Nenašli jste pozici vhodnou pro Vás?

Napište nám o sobě, o tom, co umíte a připojte svůj životopis. Když budete chtít, pošlete i fotku.